ÖZELLİKLER

Ad95-04 Ayran Dolum Makinemiz ile gıda sektörünün önemli bir ihtiyacını karşılayacak, üst düzey fonksiyonları sayesinde işletmenize uluslararası seviyede bir teknoloji kazandıracak, rahat ve performanslı çalışmak isteyenler için, kapasitede öncü, akıllı bir makine dizayn ettik.
ad95-04 eski modellere(2’li dolum) oranla üretim kapasitesini iki kat arttıracağından büyüyen ve üretim kapasitesini arttırmak isteyen firmalar için tasarlanmış ideal bir modeldir.

Ad95-04 ile bardak ürün gruplarında meydana gelen yüksek fire oranının minimuma düşürülmesi hedeflenmiştir. Renkli dokunmatik ekranı, otomatik bilgisayar kontrolü(plc) ve entegre sensörleri sayesinde hatalı ambalaj alımı ve kapaksız dolum yapılması engellenmiştir. Dolum prosesi sırasında, makine herhangi bir dış engele maruz kaldığında kendi kendini durdurabilmektedir. Makinede Pnömatik sistem ve Servo motor donanımı kullanılarak hızlı dolum yapılması hedeflenmiştir.

Ad95-04 4’lü dolum yapabilmesi sayesinde saatte 6000 adet dolum yapabilmektedir. Böylece büyüyen firmaların gelişimine katkı sağlayacak, yüksek kapasitede çalışmalarını kolaylaştıracak çözümler sunar. Makinede geliştirilen bu tasarım iyi üretim uygulamaları için özeldir. Makinede cip sistemi uygulanabilmesi, fire miktarının sıfıra yakın olması ve el değmeden paketleme yapılabilmesi nedeniyle ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun üretim yapılabilmektedir.

AVANTAJLARI

  • Tüm Metal aksamı 304 kalite paslanmaz çeliktir, üretim sırasında gıda güvenliği ve iyi üretim uygulamaları rahatlıkla sağlanır.
  • Fire Miktarı sıfıra yakındır.
  • Saatte 6000 adet dolum yapılabilir.
  • Dokunmatik ekranlıdır. Proses güvenliği son derece kolay takip edilebilir.
  • Farklı tipte ve viskozitede bir çok ürün dolumu yapılabilir.