” Robotlu, Ayran Dolum, Gruplama, Toplama ve Shringleme Makinesi Sadece Belli Noktalarda Değil, Shringleme Ünitesi de Dahil Olmak Üzere Tüm Üniteleri AISI 304 Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. ”

ÖZELLİKLER

Robotlu, Ayran Dolum, Gruplama, Toplama ve Shringleme Makinesi adg75-06’yı şirketlerin etkili, verimli, yüksek kapasitede, hızlı ve iş gücünden tasarruf edebileceği şekilde üretim yapabilmelerini sağlayacak bir makine olarak tasarladık.
ADG75-06, sadece belli noktalarda değil, shringleme ünitesi de dahil olmak üzere tüm ünitelerde aisi304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu sayede, yeni nesil adg75-06 makinesi müşterisine üretim kolaylığı, işini zamanında bitirme, üretim sürecini daha verimli ve sonuç odaklı yapabilme imkânı sağlayacak bir yatırım aracıdır.
ADG75-06 ile bardakların doldurulması, gruplandırılması ve toplanması, daha sonrada shringlenmesi hat boyunca kesintisiz ve el değmeden otomatik olarak yapılmaktadır.
ADG75-06, plc sistemi, Pnömatik sistem ve Servo motor donanımlıdır. Ayrıca makine Plexiglas plastik cam ile kaplanmıştır. Makine, cip sistemine uyarlanabilir. iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve uluslararası gıda üretim standartlarında üretim yapılabilmektedir.
ADG75-06 ile gıda sektörüne daha pratik, güvenli, hızlı ve ekonomik bir ürün sunmaktayız.

AVANTAJLARI

5 kişilik bir ekibin yapacağı iş en fazla 2 kişi ile yapabildiği için ekonomiktir.

İhtiyaç halinde personel sayısı tek kişiye düşürülerek çalışma ikame edilebilmektedir.

2 kişi ile saatte 8000 adet bardak dolumu rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayran, süt, yoğurt, şalgam, meyve suyu, krema, su, vb. çeşitli ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.