ÖZELLİKLER

Çok Fonksiyonlu Ayran Dolum, Gruplama, Toplama ve Shringleme Makinesi ADG75-04, şirketimizin 2,5 yıllık Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirilmiş ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir. Makine dizayn edilirken şirketlerin kapasitesinin geliştirilmesi, iş gücünden tasarruf, hızlı çalışma ve kullanım kolaylığı hedeflenmiştir. ADG75–04 gelişmekte olan şirketler ve daha entegre tesisler için bir büyüme aracı olmayı hedeflemiştir.

Bu makine ile, bardakların doldurulması, gruplandırılması ve toplanması daha sonra da shringlenmesi hat boyunca kesintisiz ve otomatik olarak yapılmaktadır. Dizayn ve imal ettiğimiz ADG75-04 ile gıda sektörüne daha pratik, güvenli, hızlı ve ekonomik bir ürün sunmaktayız.

ADG75–04, PLC sistemi, Pnömatik sistem ve Servo motor donanımlıdır. Ayrıca makine plexiglass plastik cam ile kaplanmıştır. Makine, CIP sistemine uyarlanabilir ve metal aksamı 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve uluslararası gıda üretim standartlarında üretim yapılabilmektedir.

AVANTAJLARI

  • 5 kişilik bir ekibin yapacağı iş en fazla 2 kişi ile yapılabileceği için ekonomiktir.
  • İhtiyaç halinde personel sayısı tek kişiye düşürülerek çalışma ikame edilebilmektedir.
  • 2 kişi ile saatte 6000 adet bardak dolumu rahatlıkla yapılabilmektedir.Ayran, süt, yoğurt, şalgam, meyve suyu, krema, su, vb. çeşitli ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.