ÖZELLİKLER

İşletmenizi üstün teknoloji ile buluşturarak size pratik çözümler sunacak AD75–06 makinemiz, yüksek kapasitede hızlı çalışabileceğiniz, kaliteli ürünü daha rahat ve kolay üretebileceğiniz şekilde ”az fire çok iş” prensibine göre üretilmiştir.

Sizler için süreç güvenliğinin, otomatik bilgisayar kontrolü (plc) ile kolaylıkla takip edilebildiği, bunun sonucunda fire miktarının sıfıra yakın değerlere indirildiği, işletmelerin daha büyük miktarda üretimi daha rahat gerçekleştirmesini sağladığı, firmaların üretim hedeflerinin zirveye çıkmasını gerçekleştirecek makinemizi tasarladık.

AD75–06 Ayran Dolum Makinesi, gelişen teknoloji ile birlikte birçok fonksiyonu işletmenize bir arada sunmaktadır. Renkli dokunmatik ekranı, otomatik bilgisayar kontrolü (plc) ve entegre sensörleri sayesinde hatalı ambalaj alımı ve kapaksız dolum yapılması engellenmiştir. Dolum prosesi sırasında, makine herhangi bir dış engele maruz kaldığında kendi kendini durdurabilmektedir.

Makinede Pnömatik sistem ve Servo motor donanımı kullanılmıştır. Bu sayede hızlı bir dolum yapılması hedeflenmiştir. AD75–06 6’lı dolum yapabilmesi sayesinde, saatte 8500 adet dolum yapabilmektedir. Böylece az bir işgücüyle maksimum kapasitede çalışması sağlanmıştır. Makinede cip sistemi uygulanabilmesi, fire miktarının sıfıra yakın olması ve el değmeden paketlenebilmesi nedeniyle iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uygun üretim yapılabilmektedir.

AVANTAJLARI

  • Tüm Metal aksamı 304 kalite paslanmaz çelik olup, üretim sırasında gıda güvenliği ve iyi üretim koşulları rahatlıkla sağlanır.
  • Fire miktarı sıfıra yakındır.
  • Çok Hızlıdır. 6’lı dolum yapmaktadır.
  • Saatte 8500 adet dolum yapılabilir.
  • Dokunmatik ekranlıdır. Proses güvenliği son derece kolay takip edilebilir.
  • Farklı tipte ve viskozitede birçok ürün dolumu yapılabilir.
  • İş gücünden, zamandan ve üretim hatalarından kaynaklı kayıplarda avantaj sağlamaktadır.