HAKKIMIZDA

milksan_kurumsal

Milksan  Endüstri Makinaları adı altında 2004 yılında kurulmuş olan firmamız, kurucularının sektörde daha önceden edinmiş oldukları bilgi, tecrübe ve deneyimlerinin birikimleri ile güçlü ve sağlam bir altyapı üzerine kurulmuştur.

Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Milksan, bu amaç doğrultusunda AR-GE’ye büyük yatırımlar yapmakta ve kendi tasarımlarını gelişmiş teknolojilerle üreterek uzun vadeli çalışabilecek makineler üretmektedir.

01. Vizyonumuz

Milksan olarak, kalite yönetimini esas alan bir yapı kurmak ve sürekli gelişmesini sağlamaktır.Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek Türkiye’de örnek bir şirket olmak.

02. Misyonumuz

Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, makina sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren bir firma olmak.

03. Değerlerimiz

Kaliteye önem veririz. Müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesi ile sunmaya önem veririz. Üretimden satış aşamasına kadar sürekli olarak kalitemizin yükselmesi için çalışırız. Müşteri beklentilerinden daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata sunmanın yollarını ararız.

Takım çalışmasına önem veririz. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve birlikte gelişiriz. Başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız. Çalışanlarımızın önerilerini değerlendiririz.