ÖZELLİKLER

AD75–04 ayran dolum makinemizi, gelişen üstün teknoloji ile buluşturup, firmanızın yüksek hızda ve kalitede, proses güvenliğinin otomatik bilgisayar kontrolü (PLC) ile kolaylıkla takip edilebildiği, bunun sonucunda fire miktarının sıfıra yakın değerlere indirildiği, işletmelerin daha büyük düşünmesini sağlayacak bir makine geliştirdik.

AD75–04 Ayran Dolum Makinesi gelişen teknoloji ile birlikte birçok fonksiyonu size bir arada sunmaktadır. Renkli dokunmatik ekranı, otomatik bilgisayar kontrolü (PLC) ve entegre sensörleri sayesinde hatalı ambalaj alımı ve kapaksız dolum yapılması engellenmiş, bu özellikler bir alarm sinyaliyle işlevselleştirilmiştir. Dolum prosesi sırasında, makine herhangi bir dış engele maruz kaldığında kendi kendini durdurabilmektedir.

Makinede Pnömatik sistem ve Servo motor donanımı kullanılmıştır. Bu sayede hızlı bir dolum yapılması hedeflenmiştir. AD75–04 saatte 6000 adet dolum yapabilmektedir. Makinede CIP sistemi uygulanabilmesi, fire miktarının sıfıra yakın olması ve el değmeden paketlenebilmesi nedeniyle ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun üretim yapılabilmektedir.

AVANTAJLARI

  • Tüm Metal aksamı 304 kalite paslanmaz çeliktir.
  • Fire miktarı sıfıra yakındır.
  • Hızlıdır. Saatte 6000 adet dolum yapılabilir.
  • Dokunmatik ekranlıdır. Proses güvenliği son derece kolay takip edilebilir.
  • Farklı tipte ve viskozitede birçok ürün dolumu yapılabilir.
  • İyi üretim uygulamaları ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun üretim yapılabilir.